Informacje

  • Wszystkie kilometry: 82353.99 km
  • Km w terenie: 1630.90 km (1.98%)
  • Czas na rowerze: 108d 23h 10m
  • Prędkość średnia: 20.38 km/h
  • Suma w górę: 421375 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy waxmund.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Poniedziałek, 25 lipca 2016

Wypadek

Się skończył sezon wcześniej niż zwykle przez głupi wypadek...

Szpital, rtg, tomografia. Dla tych którzy mają problemy z rozczytaniem roentgenów, tym razem powinno pójść łatwo:Do tego łokieć, który i tak jest już jedną blizną, tym razem zdarty do kości (założyli szwy). Nice. Z emergency wypuścili mnie po kilku godzinach z paczką przeciwbóli do domu, z widoczną gołym okiem przez skórę kością, wystającą nie tam gdzie trzeba ;) Na operacje dogorywałem przez 6 bitych dni, a teraz mija właśnie doba od tejże i już sobie siedzę w domu cięższy o blachę i kilka śrub. Boli. Po morfinie nawet mocno bolało ;)

To już chyba 9 rok z rzędu z wypadkiem na rowerze, do tego miałem kilka innych (m.in. 11 szwów na jednym palcu u nogi (ponoć cud że działa), 3 blizny na głowie, pokręcone kostki, uraz szyi itd).

Kiedyś już pisałem o kocich życiach. Się zastanawiam, czy wykorzystuję właśnie 9'te? Ileż można? Tak po prawdzie, to 1 wypadek miałem z własnej głupoty, a cała reszta była przy zwykłych czynnościach, które każdy z nas wykonuje na co dzień. Coś w stylu ludzi, których seryjnie rażą pioruny. Eh...

Ps.: Tydzień wcześniej, też w Anglii, kolegę potracił samochód. On - pieszy, auto około 50km/h, bez hamowania. Nawet sobie skubany ręki nie złamał, 2 dni później był w pracy. To się nazywa fuks.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa pokoj
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]


Blogi rowerowe na www.bikestats.pl